Песен за огън и лед
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Обсъждане около сюжета на играта

+5
Юмир
Андин Старк
GOD OF TERROR
Squirrelflight
Карт
9 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Адам Хънтър Чет Ное 24, 2011 5:29 am

То всъщност ... с Томен става 2:3 за Градинарите. А и те Тирелите ... все пак могат да си останат стюарди, обаче за сметка на това може да има яки санкции(т.е. избиване на половината семейство примерно(?), отнемане на богатствата и прочие *тук могат да се измислят много неща) А според мен едно хубаво геноцидче на семейството ще наплаши Тирелите и за двеста години напред. Мхм ... pale Very Happy Very Happy И все пак могат да си останат на поста, бедните и мизерни хорица, без никакви пари, нали?
За Арбор ... аз имах една идея за следващия „управник“ ... А наследника, от друга страна, да е жена. И предлагам някакви открити сблъсъци между двете за острова. Това си е моя идея, още можете да ме изгорите на клада Laughing Laughing

Адам Хънтър
Андал

Брой мнения : 38
Join date : 15.11.2011

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Squirrelflight Пет Ное 25, 2011 6:52 pm

На мен преди време ми се беше заформила идеята Тирелите да държат Градинарите като марионетки в ръцете си и да управляват Предела от сенките... А и нали 1 година след Завоеванието, те така или иначе ще завземат Предела напълно?
Squirrelflight
Squirrelflight
Андал

Брой мнения : 49
Join date : 17.07.2011

http://citadelata.com

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Карт Съб Ное 26, 2011 3:28 pm

Тъй като не видях някой да спори с предложението ми за специалния герой, го качвам. А ето ги плановете ми за предела. 1 - война и 2 - политически машинации.

1. Като не щеш мира, на ти секира.
Spoiler:

2. Игра на тронове.
Spoiler:
Карт
Карт
Пръв човек

Брой мнения : 325
Join date : 15.07.2011

http://en-teria.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Адам Хънтър Съб Ное 26, 2011 5:50 pm

И двата варианта са добре обмислени, за което те поздравявам Картче. Иначе ще е жалко Тирелите да загубят толкова позорно, а и аз мисля да дръпна конците за Редвин. Скоро очаквай съобщение по скайп Wink ... И едно въпросче - това се случва след турнира, нали?(който, впрочем, още не е стигнал дори до средата)

Адам Хънтър
Андал

Брой мнения : 38
Join date : 15.11.2011

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Карт Съб Ное 26, 2011 6:48 pm

Мда. Както пише и в двата варианта, след турнира. Ако се разкарат по средата ще е голяма политическа издънка. А Тирелите би трябвало да загубят позорно, че как иначе? Когато играеш играта на тронове няма частична загуба.
Карт
Карт
Пръв човек

Брой мнения : 325
Join date : 15.07.2011

http://en-teria.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Адам Хънтър Съб Ное 26, 2011 7:26 pm

Имам предвид, че Тирелите са костеливи орехи ... или рози, ако трябва да се изразя правилно. Не биха стояли мирно и тихо, докато губят съюзници. Иначе това за избиването на Раймънд и Халис ми хареса. И на Томен също би му харесало Very Happy
Едит: Искам първото, просто защото ще се отвори работа на ПЪг и Адам. А и кой не обича една хубава война? Very Happy

Адам Хънтър
Андал

Брой мнения : 38
Join date : 15.11.2011

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by DODOLION Съб Ное 26, 2011 9:43 pm

Определено е крайно време за война. И тъй като първата стрела така и така е вече пусната .... Остава само, да се претупа турнира.....Освен ако там не се забъркат нещата още повече.
DODOLION
DODOLION
Пръв човек

Брой мнения : 21
Join date : 04.09.2011

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Нимерия Нед Ное 27, 2011 9:33 pm

Аз съм за втория вариант. Дорн подкрепя Градинар.
Нимерия
Нимерия
Ройнар

Брой мнения : 50
Join date : 07.09.2011

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by kuzmara Чет Мар 29, 2012 7:33 pm

Aз мисля да събера сили и да атакувам дома Фрей , ама още го обмислям и събирам сили , гледам да извадя някакво оръжие ... Разрешено ли е да изкараме дракон , или битките се водят войска срещу войска без дракони. Имах мерак да извадя един Воден дракон с бронзови люспи , с него да щурмувам Фрей....
kuzmara
kuzmara
Андал

Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2012

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Карт Чет Мар 29, 2012 7:40 pm

Прочети Увода - клик - ( което трябваше да си го свършил така и така) и ще разбереш и сам. Дракони има... във Валирия. И вероятно един във Вестерос, но с Таргариен. Откъде, аджеба, ще има дракон дребен речен лорд? То откъде ще има и 2 000 войници, когато цял Бурен край в началото на книгите има 20 000.
А воден дракон с бронзови люспи? Не знам. Може би, но разтяга малко границите, наложени от Мартин. Драконите са летящи, не плуващи, поне досега всички изглеждат така.
Карт
Карт
Пръв човек

Брой мнения : 325
Join date : 15.07.2011

http://en-teria.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by kuzmara Чет Мар 29, 2012 8:23 pm

Прочетох Увода сега разбрах че сме с 500 години назад , аз все мисля че от книгите се водим , е тогава на воля може да си измислям. Попрвих цифрите за войската ми , а дракон ще се появи, аз не съм стигнал до там , ако е малко невъзможно ше го махна.
kuzmara
kuzmara
Андал

Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2012

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Карт Чет Мар 29, 2012 8:58 pm

Хе, дракон може и да се появи, но няма да е току тъй. А периода е такъв не за да си измисляме каквото ни падне, а защото Мартин е забранил да се пише fanfic по книгите му и гледаме да сме по-далече, че да не навържем историята със самите книги.

За друго се хванах да пиша обаче. По повод на DODOLION-овите планове - аз съм на вечерта на втория турнирен ден в моята сюжетна линия. Това не значи, че вие не можете да пишете през първия или третия или четвъртия. Но стойте далеч от мелето, че имам планове. Very Happy Иначе, турнирът може да е точно толкова "закучен", колкото пожелаем. Изглежда вече никой няма интерес към втори ден и ще се продължава?
Ако е така, пишете да претупам моя втори ден и третия и да се устремя към мелето, за да приключа Картовото участие в турнира. Че май ви тормози, че пиша че е още на втория ден.
Колкото до замислянето на нещо срещу Железните - обърни се към Юмир. А и wither ми беше споменавал на ЛС, че очаква да направи една хубава завоевателна война по-нататък. Само че това е за железните, не против.

Както се очертава, ще имаме войни в Предела, Бурен край, които отчасти ще дадат отзвук в Земите на короната и в Дорн. Пък после ще се преместят в Речните земи и Железните острови... Мале, мале, какви сме войнолюбци.

И понеже другите кандидати наистина не придирят много за титлата при лъковете, според мен Додолион можеш да го опишеш как я печели. Освен ако... Нимерия? Мисля, че на конните бази из страната има стрелбища за лък, ако държите да се борите за титлата. Smile
Карт
Карт
Пръв човек

Брой мнения : 325
Join date : 15.07.2011

http://en-teria.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Адам Хънтър Пет Мар 30, 2012 5:43 am

Железните ще нападат? О, чудно, защото и аз имам планове да посея малко хаос (да му е по-лесно Razz ) но това мнооооооооого по-нататък. Сега ми трябва човек, с който да пиша, иначе няма да се получи Rolling Eyes

Едит: Мен лично не ме бърка кой ден от Турнира е, но въпросното РП трябва да е там някъде Rolling Eyes

Адам Хънтър
Андал

Брой мнения : 38
Join date : 15.11.2011

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by kuzmara Съб Мар 31, 2012 9:42 pm

А може ли да се вклюи героя ми в турнира , що то забатачих историята си , и ми се прави нещо или е твърде къстно да се сбия с някого ??
kuzmara
kuzmara
Андал

Брой мнения : 14
Join date : 28.03.2012

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Карт Съб Мар 31, 2012 10:33 pm

Е пък, защо да не може? Само че местата за по-важните състезания са заети отдавна. Виж тук:
https://asoiaf.bulgarianforum.net/t68-topic
Пиките минаха отдавна. Втория ден, като гледам, също. Остава третия, който е предвиден за почивка (Карт точно това и ще прави).
Ако искаш да запишеш героя си за някое реално състезание, остава четвърти ден и общото меле. Само че отдавна съм си заплюл Карт да спечели. Smile Това не значи, че Морлош не може да участва, просто ще падне геройски, налазен от пет-шест човека, предполагам.

Иначе, ако просто искаш да пишеш, че си на турнира и гледаш, или пък правиш там нещо, без да участваш в реалните състезания, няма никакви ограничения. Можеш да се сблъскаш с някой от нас, да се поскарате, да се побиете, или да се харесате и да попиете. За целта ще трябва да го обсъдиш с човека, с когото ще се срещаш. Без директна намеса в чуждите истории, ако хората не са съгласни предварително. А ако ще ходиш на мелето, пиши в другата тема, да те отбележа.
Карт
Карт
Пръв човек

Брой мнения : 325
Join date : 15.07.2011

http://en-teria.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Карт Съб Юни 16, 2012 11:57 pm

DODOLION, можеш ли да ми кажеш какъв точно беше статута на братята на Двуликия? Един мъртъв и един отива на мелето, или нещо греша? Защото ако има някой жив и ще ходи на мелето, ще се погрижа да умре до няколко мои поста (три, ако не изникне нещо).

Освен това да питам покрай войната в Бурен край, какви са цените на Двуликата дузина и дали са свободни? Тартите (да не се бърка със сладкиша със същото име) могат да имат работа за 500 добре наточени остриета.
Карт
Карт
Пръв човек

Брой мнения : 325
Join date : 15.07.2011

http://en-teria.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by DODOLION Нед Юни 17, 2012 7:12 pm

Живият е Титос Ланистарк - обвинен в убийството на по-големият си брат Робърт(убит всъщност от Адам Хънтър,) арестуван е и е изправен пред Теон Старк, за да отговаря за постъпката си(предстои да се напише, трябва да издиря Адам)Тук трябваше да присъстват почти всички северняци, тъй като Робърт е Кастелан на Кархолд и Титос и Додолиън са наследници на поста. На Титос ще му се даде шанс да докаже че е невинен, като оцелее на Мелето. Там се намесва Карт и "доказва" вината му. Надявам се, че разбра, че май малко объркано го написах.

Относно войната в Бурен край - Дружинната ще се включи. Само не ми е много ясно какво ще представлява тази война, кой за какво се бори(кой трябва да умре), Кой срещу кого и т.н. Четох някакви работи преди време и май нищо не разбрах. така че пак ще трябва да чета.
DODOLION
DODOLION
Пръв човек

Брой мнения : 21
Join date : 04.09.2011

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Карт Нед Юни 17, 2012 8:09 pm

Еми, на практика дома Тарт+съюзници+Карт (как ще се набърка, ще стане ясно скоро) vs. Пенроуз+съюзници. Що се бият? Щото Белмур Тарт никак не обича сегашния крал и би желал да пообере територи, докато има шанс. Съответно кралят би желал да му клъцне главата. Иначе няма някаква голяма интрига, поне като за начало. Какво ще ми хрумне в движение remains to be seen.
Карт
Карт
Пръв човек

Брой мнения : 325
Join date : 15.07.2011

http://en-teria.blogspot.com/

Върнете се в началото Go down

Обсъждане около сюжета на играта - Page 4 Empty Re: Обсъждане около сюжета на играта

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите